Meie leiame läbi põhjaliku ja tulemusliku värbamisprotsessi. 
Talent Mill värbamiskogemus ulatub aastasse 2003. Meil on globaalne värbamiskogemus ja laiapõhjaline talentide võrgustik.
Oleme spetsialiseerunud tootmise ja tehnoloogia valdkonna spetsialistide sihtotsingule.

Jaanika Tohv

JAANIKA TOHV

Värbamisjuht ja asutaja

tel: 523 9387
e-post: jaanika.tohv@talentmill.ee

  Tutvu minu kogemusega

Kui värbamisel keskenduda inimest väärtustavale käitumisele, siis saad sina kliendina kõige parema tulemuse: motiveeritud, isiksuselt sobiva ja professionaalse töötaja. Uue meeskonnaliikme leidmine, eriti nišivaldkonnas, on stressirohke ja täis mõlemapoolseid ootusi. Koostöös klientidega, kes hindavad oma töötajaid ja kasutades oma 17. aastat personalijuhtimise kogemust olen loonud oma personaliotsingu ettevõttes Talent Mill efektiivsed sihtotsingu põhimõtted, kaasajastanud pidevalt värbamismeetodeid ja loonud toimiva kandidaatide andmebaasi (sh nišivaldkonnas – insenerid ja juhid). Tugevad väärtused ja minu põhjalik tööstiil võimaldab mul tagada kahepoolselt tulemuslik personaliotsing igale kliendile.


Miks meid valida?

• Kõik on võimalik  tuleb vaid tahta ja pingutada. Teame, milliseid väljakutseid võib õige inimese leidmine esitada, oleme selleks valmis.
• Meil on Sinu jaoks aega – butiik personaliotsingu agentuurina panustame üheaegselt väheste klientide hüvanguks.
• Professionaalne koostöökogemus – võid kindel olla, et kandidaadid saavad värbamisprotsessis samaväärse lugupidava ja hooliva kogemuse kui Sina kliendina.
• Praktiline personalijuhtimise kogemus –  paneme oma kogemuse efektiivselt Sinu heaks tööle.
• Tihe koostöö kliendiga – tutvume Sinu organisatsiooni eripäradega ning oskame näha detaile.

Oleme ühinenudEesti Personalijuhtimise Ühing
 
 
Annetame aegaAnnetame aega
 
 
Oleme usaldusväärsed
Kõrgeim krediidivõime